KONST / Litografier / Färglitografi 12508197
nr 1250 8197
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 82/100. Bladets mått: 95x70
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:03:28
26/4 16:52:01
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd